• Paulette Cetlin

Z WIZYTĄ W KONESERZE.

Jednym z najmodniejszych miejsc w tym sezonie jest Centrum Praskie Koneser. To tutaj warszawiacy spędzają wolny czas w te wakacje.

Jest to pierwsze kulturalno–rozrywkowe centrum w Warszawie, położone na terenie zabytkowej Wytwórni Wódek „ Koneser”.
Wszystko w jednym miejscu. Znajdziesz tu różnorodne restauracje, sklepy, muzea, galerie sztuki, spektakle, targi, koncerty i wiele innych.


Ciężko było wybrać odpowiednią restauracje, ponieważ najchętniej odwiedzilibyśmy wszystkie. Jednak miłość do kuchni indyjskiej wygrała i wybraliśmy Bobmai Masala.Jedzenie było przepyszne!Kolejnym punktem jaki odwiedziliśmy był Bar 3/4 na dachu.


To również bardzo atrakcyjne miejsce, gdzie możesz sie napić kolorowego, oryginalnego drinka na dachu, z którego masz widok na obiekt z góry.

Postawiliśmy na ogórkowego drinka „jeszcze w zielone”.

Bar ma bardzo ciekawy klimat. Wszystko jest dopracowane, a atmosfera jest nietuzinkowa. Na koniec dostaliśmy po owocowym rozchodniaczku. Na pewno kiedyś wrócimy do tego miejsca 🙂Jeśli szukasz miejsca do spędzenia miło czasu ze znajomymi to z całego serca polecam to miejsce i mogę powiedzieć, że to miejsce PONAD NORMĘ. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. My na pewno będziemy tutaj wracać i odkrywać nowe zakamarki 😉


Miłego Dnia!


Paulette

4 views0 comments

Recent Posts

See All